View Single Post
Old 2009-06-30, 22:35   #38
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
gauna uzsakyma kad reikia mago su cd, ir viskas, ji ir ima
Galima pasiguosiu... Šį šeštadienį nup..o mano magą. Mašina laikoma daugiabučio kieme, šį kartą buvo pastatyta truputį toliau nuo langų, bet po lempa... Jiem matyt buvo lengviau dirbt su apšvietimu, nes magė pas mane sunkiai išsitraukdavo. Tai va, išaušo rytas ir kaimynas lėkdamas į darbą paskambino man į duris, pranešė afigieną žinią, kad mano magas neaišku kur, bet tiksliai žinom, kad jau tikrai ne mašinoj Atvažiavo gerbiami pareigūnai, supaišė viską, prifotkino, pasiėmė akmėnį nuo vairuotojo sėdynės ir pasakė, kad realūs šansai atgaut magą yra 0,000000000001% ir draugiškai patarė apeit aplink esančius lombardus, nes mano magas su dokais ir pagal serijinį žinosiu, kad jis mano. Paieškos kolkas bevaisės, bet gal įvyks stebuklas.
P.S. magė per naktį mašinoj buvo palikta 1 ir jau paskutinį kartą Saugokitės vagių mieli kolegos, krizius Lietuvoj



Gerai, kad bent stiklas naujas nieko nekainavo

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti