View Single Post
Old 2010-01-05, 18:55   #26
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Buvau pažiūrėti to žydro debesėlio Šiauliuose... Yra bėdų: kuras eina pro nesandarias forsunkes, neveikia žvakių pakaitinimo lemputė, neveikia kuro ir temperatūros rodyklės, neveikia dalis šildymo prietaisų apšvietimo. Kėbulas neblogam stovyje, bet meilės reikės. Kadangi galėjau apžiūrėti tik apie 17.30val. daug nepamačiau, nes tamsu buvo. Priekiniai stakanai geros būklės, spyruoklės irgi. Bagažinės guma jau pavargusi, yra truputį rūdžių. Durų apačios buvo dažytos, bet dažytojas kreivarankis buvo, tai dabar viskas burbuliukais nuėjo. Kuriasi iš pirmo karto, tepalų per matuoklę nespjaudo, tepalo dangtelio nejudina (beveik...), viena variklio pagalvė jau plyšusi, nes ant jos bėga tepalo ir dyzelio kokteilis. Vairo stiprintuvas veikia, bet skystis nekeistas jau daaaauuuuug metų, nes vos atsukai ir nuėmiau dangtelį. Centrinis užraktas man sukėlė abejonių dėl veikimo. Šalono šildymas veikia, bet savininkas skundėsi, kad ilgai nešyla (negaliu pasakyt, nes nerodo temperatūros). Važiuoja maloniai, aišku yra keli bildėsiukai, bet greičiausiai taip skambėjo sušalę tepaliniai amortikai. Pavarų dėžė veikia be ūžesių, bėgiai mėtomi sklandžiai (reiktų pakeist tepalus joje), sanakbos dar yra likę, reduktorius garsų neskleidžia, stabdžiai veikia. Gesinasi gerai. Sako, kad W123 yra stovejęs 3 metus nejudintas, tai ten daug meilės reikės, kol viską prapūsi, prajudinsi ir t.t. čia jau iš patirties galiu pasakyt, nes mano W201 irgi buvo ilgai nejudintas, tai kokių tik sliekų neišlindo per pirmus eksploatacijos mėnesiuis. Sakė, kad tepalai ir filtrai pakeisti, TA praeita. Skelbime nori už ją 3300lt. o man užgiedojo, kad nori 3500lt, nes tiek jam pasiūlį Radviliškiečiai kažkokie...aš už ją duočiau kokius 2500lt geriausiu atveju, nes ten reikės rankyčių prikišt. Jei rimtai ją pažiūrėt, tai reiktų varyt pas mane ant keltuvo ir žiūrėt kokių stebuklų po apačia rasčiau.
Lukai, patariu dar paieškot, nes šitam reikia numušt kainą gerokai, o tai geriausiai daro laikas...
Dar nurašiau VIN numerį:WDB12313010181078, jį gali iššifruoti čia

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti