View Single Post
Old 2015-01-19, 13:54   #35877
BLEIDAS
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,609

BLEIDAS is on a distinguished road



Standartinis

Cia nereikia buti kategoriskiems perekupu atzvilgiu. Nezinau,gal jus nesate pardave keleto automobiliu ir nesate susidure su dalbajobais pirkejais. As kai nemegstu ilgai vazineti su vienu automobiliu,tai per metus tenka 2-3 parduoti,tai man kiekvienas pardavimas yra lyg kosmaras. Kaip mb140 minejo,reikia pamatyt kokio intelekto ir isprusimo zmoniu tenka pamatyt ir su jais bendraut. Vilnieciai nesupykit,bet didziausi idijotai atvaziuoja is jusu miesto. Nu gal cia tik man nesiseka,bet dabar jau as pats atsirinkineju pirkejus. As lavonu nepardavineju,pas mane automobilis buna priziuretas ir sutvarkytas,todel nera butinybes atsikratyti. Jei pakalbejus telefonu matau,kad zmogus normalus,tai jam parodau masina,bet jei matau,kad sneka su kosmosu,nori,kad 10-15m auto butu kaip nauja,rida 2-3 metu senumo automobilio,matau,kad serga paranoja,tai tokiam pasakau,kad isvykstu ir,kaf paskambintu uz savaites. Tai as parduodu 2-3 automobilius per metus,o perekupas tiek per menesi,tai nesistebiu,kad jiems atbunka noras lakstyti paskui kiekviena "pirkeja". Aisku, ir perekupu yra ivairaus menteliteto,kurie nori suda patduoti uz gero kaina,bet vienareiksmiskai stumt ant ju nelabai matau reikalo.

BLEIDAS neprisijungęs   Cituoti