View Single Post
Old 2018-02-26, 10:46   #9
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,618

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė iDevice View Post
Volvo s60, nors šeimoje prie vw šiaip užaugęs buvo ir passat ir golf, ford vienatūrių S-Max kažkiek. Dabar renkuosi tiesiog pagal išvaizda, man CLA labai patraukli, ypač su panoraminiu stogu. Tai galvoju ar čia nusipirkęs ±2014-2015 metų už ±20k labai rizikuoju, ar jie labai opūs, genda ar čia jau skaitysis beveik naujas automobilis ir važiuos be problemų? Išlaikymas brangiai atsieis?
pas mus info negausi, nes nei vienas tokio neturi. Tai pati pigiausia MB klasė (viskas kas baigiasi A yra pigiausias rekalas), tai iš jos komforto nesitikėk, labai mažas automobilis, pigiausios medžiagos panaudotos, variklis dirba garsiai ir negražiai, garso izoliacijos beveik nėra. Susimokėsi visą sumą pinigų tik už išvaizdą. gedimų ten ko gero nebus, nes nelabai yra kam genda. Jei nupirksi su tikra 100-150 km rida, tai važiuos jis ir vargo nematysi.

Sesė turi S60 2004 man atrodo metų, taijis važiuoja 10x smagiau (tyliau, minksčiau) vietos 2x daugiau.

Man asmeniškai MB prasideda nuo C klasės. A ir B modelius galima būtų išbraukt iš gamos, nes pagaminti jie tikrai pigiai, o kaina jų yra labai aukšta (pervertinti jie smarkiai).

Pamėgink pavažiuot ir surpasi tinka tau ar ne.

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti