View Single Post
Old 2017-03-17, 09:49   #72
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,957

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
kai valdymas nueina,tai simptomai tokie- užkurus ir truputi pvaživus ,minant dugna ,auto pradeda jot-ta prasme visa auto taso ir atleidus gaza isijungia avarinis,užgesinus varikli ir vel užkurus vel važiuoja normaliai ,kol neduodi dugno,kai variklis una pilnai šiltas ir gazuoji normaliai(pirma karta) viskas gerai,veliau važiuojant gali mint dugna.Užgesinus auto ir vel bandant iš karto duot dugna ,situacija pasikartoja....
Pas manes viskas kas aprasyta buvo del strungancios turbinos geometrijos.
Citata:
Pradžioje rašė Audrius View Post
vat greiciausiai nes kai bendravau su turbincikais jie bent teigia kad juos sugadina turbina tai uz tai man buvo idomi tavo patirtis
Tu buvai teisus. Visi tie temoje spejimai ale susije su turbo valdymu paneigiami, kad trukciojimai, tampymosi yra nuo elektrinio turbo valdymo. Pas mane buvo kalta stringanti turbinos geometrija., ko pasekoje ir sugadina el. turbinos valdyma. Kai praejusia savaite man pakeite ta valdyma ir vistiek bevaziavo, reiskia buvo viskas gerai su tuo valdymu, paprasciausia turbina strigo ir nevaziavo.
Beje valdymo kojeles klibejimas turi but siek tiek, neturi but kaip ikalta. Va tokia mano patirtis. Dabar visai kita masina

Melionas neprisijungęs   Cituoti