View Single Post
Old 2009-09-25, 07:27   #8
dyzelis
 
dyzelis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-10-07
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,872

dyzelis is on a distinguished road



Standartinis

del kompresoriaus garso tai rase forume, nieko ten taip baisiai nesigirdi, aisku geriausia pravaziuot ir paziuresi kaip jis tavo ausei

del vaziuokles tai ten stovi C klases baze, taip kad ten nera kazkokia isskirtine vaziuokle.

del komprersoriaus pabaigos, tai siulyciau pralekt su keliais ir matysi, jei girdesi labiau uzvianti tai galimas dalykas tas labiau padroztas, as taip isivaizduoju kuo graziau jis dirba tuo sveikesnis, aisku pataisykit mane CLK savininkai jei ka suklysiu, veliau manau isijungs i diskusija ir daugiau apie si modeli papasakos

Aisku cia kaip pats nuspresi, bet as ziureciau CLK 320 patinka man tas puceno, musu nario, modeliukas, ratukai, stovis, variklis nu bet jei rastum ledini su 2.3 ar 2.0 varikliu tai kodel gi ne, juk buna prieini prie masinos ir matai kad ji turi buti tavo o tokie visi tech dalykai juk issprendziami svarbu pagal visa bendra stovi matysi priziurimas buvo MB ar padroztas.

Ieskociau masinos visu pirma kauno turguje, tralu dvi didziules aiksteles plius turgus, prie viso to aisku autopliusas ir autogidas jei siais budais nerasciau isbandyciau kitu miestu turgus, kazkada kalbejom kur dar vyksta: http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2423

jei irgi ne, pacioj vokietijoj, mobile.de tik man tas budas netiko nes masinos negali pats apziuret, paciupinet, pravaziuoti, foto yra foto, aisku kitas dalykas jei ten pats vaziuotum

__________________

Mercedes Benz History:

93m 124 E 2.8 24V baltas,
93m 124 E 2.0 16V zalias,
93m 124 E 2.6 juodas,
89m 124 E 2.5 D pilkas,
91m 124 E 3.0 24V Sportline, juodas,
89m 124 E 2.0 D raudonas (Video)
92m 140 600 SEL juodas (Foto)
93m 124 E 3.0 D 24V vysnia (Foto)
98m 210 E 3.0 TD sidabrinis (Foto)

dyzelis neprisijungęs   Cituoti