View Single Post
Old 2018-01-04, 09:09   #449
tautvydas117
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-04-12
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 240

tautvydas117 is on a distinguished road



Standartinis

Su naujais metais Gero 2018 sezono visiems

Na o kalbant apie sezoną, kaip bebūtų, liko ne tiek ir daug - 4 mėnėsiai, per kuriuos norėtųsi jau viską pasidaryt, o laiko ne tiek ir daug, tai pradėjau stipriai kibt į darbus:

Suklijuotas durų medžio fiksatorius:

264 by Tautvydas Maleckas, on Flickr

Durų pritraukėjai vis įsimesdavo į avarinį režimą dėl per lėtai sureaguojančio išjungimo vožtuvo, tai viskas išardyta, išardytas vožtuvas, membrana sveika, tai pamodifikuota šiektiek spyruoklė, viskas surinkta ir hermetizuota, beliko pasijungt ant mašinos ir dar varžtuku susireguliuot tiksliai vožtuvo aktuatorių, kad nei per vėlai nei per anksti neatjunginėtų pompos.

266 by Tautvydas Maleckas, on Flickr

265 by Tautvydas Maleckas, on Flickr

Kaip žinia visas mersas išklijuotas bituku dėl garso/vibro izoliacijos, buvo sunaudotos 7 dėžės bituko, bet kažkaip norėjosi dar, tai nupirktas rulonėlis pūstos gumos, aišku truks ir reiks dar, nes vėl planas viską ką įmanoma apsikliuot, bet pradėjau nuo durelių. Klijuosis tiek išorinė tiek vidinė skardos.

267 by Tautvydas Maleckas, on Flickr

268 by Tautvydas Maleckas, on Flickr

Kad jau sviestas sviestuotas garso izoliacijos klausimais, tai prie to pačio išklijuotos dar ir durų apšyfkės bituku.

269 by Tautvydas Maleckas, on Flickr

Pakeista bardačioko spyna su trosu, dabar užsidaro puikiai ir iš pirmo karto.

271 by Tautvydas Maleckas, on Flickr

Anksčiau jau kažkur esu minėjęs, kad kairįjį centrinį ortakį pakeis Android telefono integracija, tai išdrožta / išdidinta skylė, pagražinti kampai, užšpachliuoti nelygumai ir t.t., nugruntuotas ir nudažytas, deja ne idealiai, yra kelios duobutės, tai reiks dar kart pakartot procedūrą.

270 by Tautvydas Maleckas, on Flickr

Nupirktos ir sumontuotos kitos padangos galui, man dar naujo matmens, t.y. 235/35, kiek aukštesnės nei prieš tai turėtos, bet pakankamai siauros, kad prasilenktų su sparnu. Taip pat kaip ir žadėjau - panaikintas išvirtimas - sudėtos standartinės traukės, iš akies padarytas suvedimas laikinai iki pavasario, nupirktos aukštesnės spyruoklės, bet dar svarstau ar dėt jas, ar pasikelt storesnėm gumom tiesiog, nes dabar aukštis atrodo puikiai, kai pakeltas galas buvo dankratu, bet kelios savaitės važinėjimo ir jis vėl sukris ir bus per žemai, tai kolkas nieko nedarau dar, privažiavimas iki garažo gan duobėtas, tai reiks kuriąnors sausesnę dieną pasivažinėt pirmyn atgal pažiūrėt kiek žemai krenta važiuoklė, ir ar niekas nieko neliečia ir poto galvot ką daryt ir kaip kelt.
Panaikinus išvirtimą vaizdas pasikeitė mano nuomonę į teigiamą pusę, tai jei kažkam tai buvo labai gražu, tai sorry, nebebus :lol:

274 by Tautvydas Maleckas, on Flickr

273 by Tautvydas Maleckas, on Flickr

272 by Tautvydas Maleckas, on Flickr

275 by Tautvydas Maleckas, on Flickr

Taip pat perdažyti ir pakeisti vyriai, atgaudyti durų tarpai daugiau mažiau kiek įmanoma, galutinai pajungtas galinių kėdžių šildymas, išardyti bagažinės apmušimai visi besiruošiant jos darbams.

262 by Tautvydas Maleckas, on Flickr

Kolkas tiek, artimiausi planai pasibaigt iki galo su visais aprašytais dalykais, poto judėsiu link bagažinės įrenginėjimo.

Nežinau ar čia kam aktualu, bet vėl užsakęs buvau parking pole'ų, tai jei kam reik - liko du vienetai, trečią kartą manau nebeužsakinėsiu aš jų.

263 by Tautvydas Maleckas, on Flickr

tautvydas117 neprisijungęs   Cituoti