View Single Post
Old 2019-06-01, 11:22   #174
Eutoris
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-10-28
Pranešimai: 87

Eutoris is on a distinguished road



Standartinis

Na nezinau, teko vazinet su w213 e220d su paprasta vaziuokle po kelis šimtus km po to sesti i savo s211
e320cdi I6 su airmatic, tai tas senelis 211 daug maloniau duobes surinkinejo, ir begejantis variklis daug maloniau dainuoja, kad ir naujas mersas bet tas 4 cilindru variklis vistiek nemaloniai i salona persiduoda, ta pati muzikos diska taip pat s211 su h\k gražiau grojo, aišku 213 ten be burnmaster buvo bet vistiek tikejaus daugiau kadangi naujas modelis, aišku tie ekranai du belekaip vidui atrodo ir pats salonas tikrai labai patiko, ten kol viska išmaigai reikia laiko bet viskas labai patiko, kai lygini salono 211 ir 212 tai man 212 iš vis neprilipo, nzn gal fl maloniau butu, neteko tokio vairuot, bet pre fl tj is vis neprilipo, 211 daug smagesnis buvo, tai lyginant 213 tai tikrai pasistenge. Aišku jei butu buves pilnas w213 tai butu didesni ispudi palikes, vien tik airmatic duoda savo, bet šiaip su mano važiuotu modeliu tai kai tikejaus WOW, tai iš pačio važiavimo to nebuvo, taip navarotu pilna ir deze 9g ant eco rezimo labai nustebino, bet lyginant trinimasi kiekviena diena, kad ir nusibodes s211, bet pilnas jis, komfortu mazai kuom nusileidzia paprastam w213, bent jau mano patirinais. Esu turejas 4 211, vis nusibosta parduodu, bet pavazineju su kita mašina vel noris to nusibodusio, bet labai malonaus 211 kebulo vis pamatau grazu gatvei, noriu vel toki turet

Eutoris neprisijungęs   Cituoti