View Single Post
Old 2010-11-12, 12:16   #29
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ledas View Post
zodziu, reziumuojant, namu kinui sitoj kainu kategorijoj nelabai ka geriau ir paiimsi uz Klipsh, cia mano subjektyvi nuomone. onkyo resyveris irgi gerai, tai nishinis gamintojas, o man tokie patinka. vel gi, tai subjektyvu. labiausiai kas mane gasdina tai patalpa. is esmes i toki dydi reikia statyti ne koloneles, o profisionalius monitorius. bet geri jie kosmosa kainuoja. beje kaip ir buitines koloneles tokio dydzio patalpai. jei einam i kompromisa, tai lai kloja stora kilima, dar ka nos prigalvoja, nes garsas bus tikrai negeras.
beje pas mane pati siuo metu stovi Tannoy System 12dmt monitoriai http://spectradesign.com/Equipment/tann_sys12ii.html vel gi tai kompromisinis variantas, realiai tai ne buitines koloneles, jos dazniausiai naudojamos garso irasymo studijose kaip pagrindines koloneles.
paaiskinsiu savo pasirinkima,del klipschu,pirmoj eilej tai kaina kuria gavau,toje kategorijoje net arti nebuvo kazko,kitas dalykas resiveris normalus bus,tai kad ateiti jei ka noresiu keist,priekines koloneles galima bus dasipirkt
onkyo turi dvi zonas,gal ateiti panaudosiu,nes kas terasa turi geras dalykas o siaip nebuvo man ipatingu reikalavimu,nenorejau tik tu samsungo namu kino sakau,viskas remiasi i kaina,uz tokius pinigus ka as sumokejau uz naujus daiktus,tai nieko nebuciau padoraus nusipirkes,o eit ir klausyt tu pardaveju nesamoniu,tai ne man jau telika rinkaus,kol nesidomejua tai tiek pripasakojo,kad pasimetes buvau,o apsikaiciau,tapau protingu ir nusipirkau to ko norejau ir nieko nereik nei girt nei kaltint

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti