View Single Post
Old 2018-08-15, 18:56   #3
Snipas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-08-14
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 3

Snipas is on a distinguished road



Question

Citata:
Pradžioje rašė Darius View Post
Sveikas. Pirmas klausimas, kodėl nenurodytas miestas profilyje registruojantis? tai palengvintų pagalbą, kitas dalykas, dėl dėžės darbo: tai labai susiję, bus nupuvę magnetiniai žiedai ir todėl nemato ratų apsisukimo ir meta į avarinį režimą. Plius su kokia diagnostika daryta diagnozė? Siūlau pasidaryti su mersine diagnostika ir tada bus viskas kaip ant delno, tik pas suprantantį diagnostiką

Dėl navigacijos ir turi rodyti klaidas, nebent nustipęs navi bloko bagažinėje skaitytuvo lazeris.Nes jei pagal tamstos paveikslėlį, tai navi turi veikti iš bagažinės skaitytuvo. Gali parašyti savo vin, tada ir galima žžiūrėti kas ir kaip
WDB2110061a374821

del diagnostikos labai ir man pasirode kad pas kazkoki plesika papuoliau angliskai jam viska rase pats permeciau aki ka ten iziurejau daugiau supratau negu jis man pasake
miestas kaunas papyldisiu, aciu labai uz informacijos pasidalinima tikrinsim,

bet cia pagal tai kaip as suprantu ngt1 turetu but bet nesuprantu kodel buvo diskai audio 50aps version 5.0 ?

P.S. jaigu man tie cd netinka galeciau pasidalint tada kam labiau reikalingi ir tiktu :P virselis nekoks bet disku bukle 7/10 bet cia seniena

kompaktai-priekis

kompaktai-nugara


Paskutinį kartą redagavo Snipas; 2018-08-15 19:22 val.
Snipas neprisijungęs   Cituoti