View Single Post
Old 2017-02-19, 11:33   #9
Gintaras
 
Gintaras's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,142

Gintaras is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robertas1993 View Post
nors pas mane ne porshe, bet klausimas bus i tema pas mane jau dezeje isijunge avarinis rezimas visam laikui, nebeveikia nei W/S ir rankinis rezimai, ir neberesetina kai isjungiu ir uzvedu varikli (kaip anksciau darydavau) gal imanoma padaryt ant w211 Hard reset automobiliui? nesinori cia vaiznet pas zmones su STAR diagnostika, beje ir negaliu vaziuot siaip i miesta su 1 pavara...

p.s. Land Rover discoveriui 3 padarydavom hard reset, nes ten tai vienas pagr. akumas, o vat klausimas kaip su w211 kai yra du akumai (pagr. ir mazasis)?
Važiuoja automobiliu firmos bosas , automechanikas ir kompiuteristas . Staiga automobilis sugenda ir tenka sustot šalikelėje - bosas sako : tuoj paskambinsiu iškviesiu traliuką . Mechanikas sako : reik atidaryt kapotą ir aš pažiūrėsiu ,gal galiu ką padaryt ... O kompiuteristas sako : nesuprantu jūsų problemos , visi išlipam iš mašinos įlipam atgal ,užsivedam ir važiuojam toliau .
Moralas toks - kodėl akivaizdžius mašinos gedimus bandoma remontuot iškreiptu būdu ?

Gintaras neprisijungęs   Cituoti