View Single Post
Old 2019-07-25, 13:07   #10
xcamronx
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-06-20
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 29

xcamronx is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė masterkame View Post
Ech zmogau zmogau.. Gintara taip vadinti tai saves negerbti. Pats buvau salia ir girdejau ka jis tau sake. Realiai jis tau pinigus taupo. Vietoj to, kad kaip eilinis elektrikas pasakytu: tai davai vesk kompa risam, poto blin tikriausiai ir bloga babina tada dar purkstukas. Ir galiausiai remontuok varikli. Tokioje situacijoje vienareiksmiskai sakyti jog kaltas tik kompas butu kvaila ir tuo paciu saviapgaule.
Cia apie kauna snekam? Vakar buvau,ar kazka apsigauni gal.Ar siandien ten kur w212 stovejo paleistas dalim? babina,zvakes keiciau,kompresija yra.Gintaras jo vardas? As nezinau man per fb parase kazkas ir viskas vaziuok pasiklausk.Nezinau kai isgirsti zmogus kai apie 5-10 metu mersu einancia serija taip pasako tai ka zinau.Jo baisu,neimanoma sutvarkyt,neaisku kur problema,puse masinos ardyt,krc benzas,i benzus nelendu tai nu jei nesupranti tai ir nelendi koks kitas paaiskinimas,persunku buvo ismokt,perdaug nervu neatlaike paluzo pasirinko lengvesni varianta dizeliukus,tai jei nelendi ir nesupranti kam isvis sneket kad visi mersai per 10 metu levi jei net nelendi ju netvarkai.tik visada buna tie kurie padaro ir tie kurie nepadaro,tuo ir skiriasi pasaulyje zmones,vieni zaidzia kiemo lygoj,kiti zaidzia nba.Gal as klaidingas bet jau taip stipriai apdrebt tai man apsurdiskai skamba.pasakysiu viena dalyka,turejau 110kw audine c5 is vokieciu su 400k,ta 2.5 motora keikia visi kad nusiperki audine visa griuna,veleneliai visiem nueina,zodziu daugiau tvarkai nei vaziuoji,vaziavo ir dar vaziuoja( nors stovi jau daug metubet buvau uzkures)mate ir baka benzo vietoj dyzelio,priziurejama irgi pusiau buvi,ir vaziuoja.Gal dar nebuvau susidures su tokia problema,gal cia bus kur sakysiu nu n..nes jis tikrai grybauja su elektronika kartais..Kokius jis pinigus taupo pasake uz kompo pririsima 120 ar 130 euru,as jau susiderines su elektriku kuris stara sake atvesk uz dyka pajungsiu o kompo perisimas 50 euru,tai nzn kur 50 kur 120,reiks paziuret aisku koks rezultatas bet nemanau kad bus blogas.Tai kaip suprantu daugiau kompo nieko netikrint o iskart nes jau pakeiciau 2 zvakes ir babina ir vsio mersas i srota,kapitalinis arba naujas variklis


Paskutinį kartą redagavo xcamronx; 2019-07-25 14:52 val.
xcamronx neprisijungęs   Cituoti