View Single Post
Old 2010-01-27, 21:45   #19
Kestasw208
 
Kestasw208's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-14
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 77

Kestasw208 is on a distinguished road



Standartinis

Na pas mane ispjauti katalizatoriai ir sudeti garso rezonatoriai . Zinoma priestai pasiziurejau, kad lemda zondas butu pries katalizatoriu o ne uz ju. Garsas pasikeite tik ant aukstu apsuku, ant zemu jokio skirtumo. Kuro sanaudos nesumazejo, jokio skirtumo. Galios padidejimas jai ir atsirado tai tikrai nejuntamas. Bet pinigine papilnejo 1000LT nes pardaviau katalizatorius, otada jie dar brangus buvo. Kas del TA tai vasaros pabaigoje pravaziavau be jokiu problemu. Na cia taip ant mano CLK, bet esu skaites straipsni, kad ispjovus Jaguarui katalizatoriu, gerai neprisimenu kokio modelio, padideja galia 25arkliukas.

Tiesa jai masina pravaziavus daugiau nei 100000km yra patarema keisti katalizatoriu nes jis uzsikisa. Uzsikises didina kuro sanaudas ir mazina galia. Gal tavo draugo Masaratije paprasciausiai katalizatorius buvo gerokai uzsikises, kad buvo toks skirtumas.
P.S manau jai perki toki automobili kaim Masarati tai turi tureti $ ir nelabai skaiciuoji kiek tas automobilis kuro valgo, Na bet cia mano asmenine nuomone.

__________________
CLK 200 kompressor (Kez Edition)

Paskutinį kartą redagavo Edgaras; 2010-01-27 22:54 val.
Kestasw208 neprisijungęs   Cituoti