View Single Post
Old 2010-02-06, 15:53   #20
mariukaz
 
mariukaz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-06
Gyvenamoji Vieta: Vilnius - Ukmergė
Pranešimai: 1,062

mariukaz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
neziuriu nei ziniu,nei laikrasciu neskaitau kas susieja su lietuva,nes bjauru man girdet ta pati visa laika,,kas ka uzmuse,kas ka pavoge ir t.t
namuose irigi seniai nustojau ziureti lietuviska televizija, ypac zinias, taciau darbe tenka analizuoti daug informacijos is spaudos ir interneto, niekur nedingsi, tokia specifika

Citata:
Mariukaz kokioi cia spec tarnyboj kad keturiasdesimties y pencija ,blin ar neperdaug pencininku ant lietuvos
paprasciausias policijos patrulis gali iseiti 40 metu i pensija, su salyga kad bus pradirbes 20 metu sistemoje, ir netgi nuo 38, jei mokslus uzskaitys O siaip visi mes anksciau ar veliau busime pensininkai

Citata:
Kiek atsmenu, tai teisėsaugoj anksti paleidžia į poilsį
aha, o dar gaisrininkus ir kariskius


Citata:
az uz pinigus ,kai yra milijonas kiseneje jis ir afrikoje milijonas
taciau zymiai saugiau ta milijona tureti Sveicarijoje

P.S. Lietuvoje visai neblogai galima gyventi jei neturi paskolu, turi savo busta ir pastovias pajamas... Mano vienam draugui siuo metu ne pyragai, pries pora trejeta metu, kai Lietuvoje niekas negalvojo apie krize ir zmones tempesi pinus vezimus is Akropolio, jis dirbdamas statybininku, nusipirko buta Perkunkiemy (ten kur salia BIGo ant siukslyno) uz 300K ar 400k litu. Kainu burbulas sprogo, atejo krize, patapo bedarbiu. Dabar stovi darbo birzoje, turi milziniska paskola, zmona ir kudiki. Buto grazinti bankui neapsimoka, nes kainos smarkiai krito, liksi be buto ir vistiek skolingas bankui. Baisu.

__________________
Dabar S210 300TD, 99. (irgi buves)

Mano buves E320.. ech..


Paskutinį kartą redagavo mariukaz; 2010-02-06 16:01 val.
mariukaz neprisijungęs   Cituoti