View Single Post
Old 2012-01-04, 21:55   #21
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FUN500 View Post
lempu ardymas. priekinio bamperio nuemimas, lempu isemimas. feno pagalba hermetiko sildymas ir stiklu atsargus atklijavimas. paskui, tazikas su vandeniu, svitrinis popierius 2500 ir povandeninis atsagrus slifavimas stikloplastiko is apieju pusiu. kai veliau isdziuvo stiklai as norejau save prakeikti, visiskai matiniai pavirsiai, issigandau pats, nes dariau tai pirma karta, bet polirolis 3M 80345 (kazkodel ruzavos spalvos) ir minkstas audinis po dvieju valandu poliravimo istaise padeti. stiklai kaip nauji buvo. istiesines linijos stiklo pavirsiaus is vidines puses liko nepazeistos, nors ju paskirtis man neaiski. sudejau viska i vieta, bet rezultatas nedziugina. zodziu jeigu matomu priezasciu tai daryti nera tai nerekomenduociau, perdaug laiko ir vargo. tiesiog pas manes buvo kaip apnasas is vidines puses stiklo ir kitos iseites nebuvo, nes net aiskios sviesos linijos lesis nesufokusodavo.
P.S. visu isizeidusiuju del mano issireiskymo nuosirdziai atsiprasau
va ir man reiktu sios proceduros, nes mano stiklas is vidines puses sutrukinejes, matosi is arti ziurint o is toli, toks apsineses atrodo isorine puse nupoliruota, bet nepadejo....

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti