Tema: IPTV
View Single Post
Old 2018-10-15, 10:52   #57
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Tai verta pirkti? Nes aš ant apsisprendimo stoviu IPTV box VS Telia išmanioji televizija. IPTV box tarkim iki 150 už labai gera, o Telia 14 EUR/ mėn ir tik 45 kanalai (ko man iš principo pilnai per akis, na gal norėtūsi turėt VIASAT ir TV1000 kanalus
Telia yra kaip as sakau "geris" na aisku uz viska reikia moketi, bet viska galima uzsiakyti menesiui ar pan. nesuk galvos imk Telia ir viskas, mano vaikai tai pamise del "vaiku kampelis" man atrodo irgi ten +2e I menesi gal, bet jie ten ir sokt mokinasi kartu ir piesti ir t.t. is viskas Lt kalba. ir visi kanalai reikalingi yra, aisku as ju ten nei puses neziuriu, bet yra kaip yra man atrodo mokam 18e yra spoorto kanalai + tas vaiku kampelis ir visi filmu tie kanalai tv1000 ir t.t.

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
Apie telia nezinau. Visasat meslo kruva. Turejau su 4 galvutem. Jeigu kieme audra arba griaudzia strigineja vaizdas. Nu iptv nereikalauja daug mbit/s. Iptv nera labai grazus vaizdas. Beto nera daug kanalu kurie transliuotu aukstos kokybes vaizda. Gali bandyti telia. Jeigu nepatiks visados yra alternativu.
o VIASAT'as taip anksciau taip budavo, dabar kaime yra pas uosviu tai jokiu roblemu, bet anksciau budavo ar lietus ar kokia spapdriba ir ziurek jau mirkcioja ar pan. bet dabar jau viskas tik minusas pries Telia negalima atsisukti laidu filmu ar pan. o tas dalykas zeurei geras as dabar visus filmus ar laidas ziuriu be reklamu, pradedu veliau ziureti ir viskas ciki


Paskutinį kartą redagavo pucenas; 2018-10-15 10:58 val.
pucenas neprisijungęs   Cituoti