View Single Post
Old 2021-04-29, 12:27   #30126
gtr
 
gtr's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-02-12
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 203

gtr is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Sveiki ponai. Reikia ausiniu (i ausis) gal ks isbande ir pasakysit / patarsit, kokias pirkti.
Ar pirkti airpod’us 1;2 ar pro? Samsung buds, kazkokios huawei ale neblogos yra. O gal “padielkas” maciau pardavineja airpod aukstos kokybes kopijas. Tipo viskas 1:1 kaip org. Jas naudosiu tik kai vienas su dviraciu isvaziuoju. Tai bus keli kartai per menesi. Kai vaikai nevaziuos kartu
Pirkau šitas: https://www.aliexpress.com/item/4000196615631.html Iš lenkų greitas siuntimas.
Nei kiek nesigailiu. Turiu ir Galaxy Buds+, bet šitos man žymiai geresnės garso atžvilgiu. Žemi dažniai visai kiti (man kaip bumčikų mėgėjui tas aktualu), garso irgi netrūksta. Aišku Galaxy turi daugiau funkcijų (pvz. leidžia girdėt aplinkos garsą ir pan.), bet aš jų niekada nenaudoju, tai ir netrūksta. Pirkau APP versiją, jos naujesnės ir per appsą gali primityviai reguliuot ekvalaizerį.
Aišku yra ir keli trūkumai, bet sakyčiau minimalūs. Ausinės ne visada pačios pagauna bluetooth, reikia pačiam paspaust. Ir per tris mėnesius naudojimo, vieną kart buvo, kad idėjus atgal į dėklą jos kažkaip neišsijungė ir pilnai išsikrovė. Bet už tokią kainą pateisino visus lūkesčius
Dar jei lyginant su Galaxy Buds+, tai touch valdymas ant pačių ausinių (pvz. perjungt dainą) pas Galaxy geresnis - jautriau veikia ir užtenka vos paliest. Kiniečius reikia biški stipriau pamaigyt.
P.S. niekad nebandžiau laisvų rankų funkcijos, tai negaliu pakomentuot


Paskutinį kartą redagavo gtr; 2021-04-29 12:34 val.
gtr neprisijungęs   Cituoti