View Single Post
Old 2021-05-18, 19:49   #4
Adodas
 
Adodas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-26
Gyvenamoji Vieta: Kristiansand, Norway
Pranešimai: 2,621

Adodas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė StillVirgin View Post
Sveikinu su pirkiniu!
Man asmeniškai, C123 yra nuostabus automobilis! Beeeet kol kas, mano nuomone, ne tas modelis, kurį finansiškai būtų verta restauruoti, nes kokybiškos restauracijos kaina gali siekti 3-4 kartus tiek, už kiek nupirktum puikios būklės ready-to-go egzempliorių.

Nenoriu numušti ūpo, bet labai rekomenduoju gerai įsivertinti prieš užsiimant restauracija ir įsitikinti, ar nebus ženkliai pigiau įsigyti tiesiog gerą automobilį iš karto. Nes pagal tamstos planuojamų darbų apimtį vien kokybiškas kėbulo paruošimas (čia be kebulo virinimo darbų), dažymas, salono persiūvimas (odos pakaitalu, apie naturalią auto odą jau nekalbu), važiuoklės perrinkimas, pavarų dėžės remontas jau sukasi arti 8000-9000 eur.
Aciu. Na taip, kol kas entuziasmo daug As ji taip spontaniskai uzmaciau sestadieni ryte atsikeles, kava gerdamas, po valandos jau buvau sutares, kad perku Visiskai sutinku su tavo mintimi, taciau nesu ir uzsideges butent sita modeli zutbut atkelineti. Pirmiausia planuoju sutvarkyti technine puse, ir pasivazineti likusia siltojo sezono dali, o tada matysime. Jei masina prilips ir atrodys verta finansiskai ir turbut labiausiai psichilogiskai gal ir judesime i prieki su restauravimu. Jei atvirai, bukle jo zinau tik is pardavejo pasakojimu, masinos dar nemates, bet pamaniau, kad sutvarkes technine puse pinigu neprarasiu kol kas.

Vienas momentas, kuris neduoda man ramybes yra jo VIN checkas. Vietinis MB atstovas nori 175Eur uz Data Card uzsakyma is Vokietijos. Turite pasiulymu, kaip pigiau rasti? Galvojau kreiptis i Lietuvos Silberauto su analogisku prasymu ir palyginti kainas.

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
Neįsivaizduoju kiek jie padorūs kainuoja,bet jei tokį 280-tą iki Lietuvos už 6k atsivežčiau, įmanoma be minuso parduot?
Mobile.de kainos tai visokios, restauruoti apie 15-20k, nerestauruoti 6-10k.


Paskutinį kartą redagavo Darius; 2021-05-19 18:03 val.
Adodas neprisijungęs   Cituoti