View Single Post
Old 2018-05-01, 07:10   #69
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Ofkax View Post
Sveiki, turiu analogišką situacija, kaip šitos temos autorius. Galvoju apie CLA 250 + AMG paketas, nes paprasti neatrodo taip gerai. Tiesa, turiu mintį pirkti cla iš amerikos, ir tai būtų pirmasis mano MB modelis. Kadangi užvirė nebloga diskusija, tai klausimas pirmas, kokia Jūsų nuomonė, perkant šitą auto iš amerikos? (Kas bėja, būtų pirmas pirkinys iš amerikos). Kalbant dėl vietos pačiame auto, jis panašaus dydžio kaip sakykim audi A4 ar dar mažesnis?
Ant Auto nenoriu daugiau išleisti nei 25k euro. Galbūt turit kažkokių kitų pasiūlymų, nes ieškau tokio pusiau sportinio automobilio, su nebloga išvaizda ir +150kw. Tie C class modeliai, gal ir komfortiskesni, bet jų kainos šiek tiek perdidelės kolkas, tokio kokio aš noriu, ir didesnės sumos neplanuoju leisti.
Isdiskutuota tema iki neegaliu. Vieniem patinka kitiem ne. Mano nuomone smarkaii pervertintas automobilis. Labai mazas ir pigus. Merso dvasios jame 0lis. Eiline bet kokia masina ir tiek. Uz A4 jis daug mazesnis. Ji reiktu lygint su BMW 1. As asmeniskai niekada nepirkciau tokio gaidzio uz tiek pinigu. Mano pasiulymas kaip ir temos autoriui - c klase coupe modelis su 350 cdi 195 kw. Grazus, greitas ir tikras MB. Taip, modelis bus senesnis, bet jis bus tikrai N kartu geresnis uz cla. CLA priekiu varomas!!! Cia normalu?

Be to uz 25k gali ir nauja c klase is usa parsipust lengvai.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti