Tema: IPTV
View Single Post
Old 2019-04-25, 22:31   #103
zvicius
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-10-04
Pranešimai: 87

zvicius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Darius View Post
Pasakokit.
Facebook'e registruojiesi smart tv, iptv lietuva puslapyje ir tada prieini prie daugiau tiekėjų kurie skelbiasi. Asmeniskai pirkau iš niekšelis emm: kaina 4€ jei nepasikeitus, +1tv +1€, kanalų daug, atsiųs sąrašą prieš renkantis. Neįtiko, kad nėra sky sports f1 (man aktualu dėl formulės), neperdaugiausiai hd kanalų, nėra pilno tv1000 hd paketo. Tačiau lengvas apmokejimas, iskilus problemom ar neaiškumams greit ir maloniai atraso.

Antras tiekėjas toma petrovich: keblesnis apmokejas, kaip suprantu viskas eina per rusus (daug nesigilinu &#128578, daug kanalų tik rusų kalba, ilgiau reikia laukti atsakymo iškilus neaiskumams, bendravimas, kiek aš supratau, per google translate 😀.
Pliusai: daug hd kanalų, sky kanalų paketas, 4k kanalai, duoda parai test playlist'a, pasibandai ir matai ar tinka. Dažnai padaro akcijas mokant už ilgesnį laikotarpį, tarkim 40€ 3 metai ir ligtais 5 įrenginiai vienu metu 😉
Aš kolkas pasilikau prie šio varianto. Stabilumas transliacijų tikrai neblogas, jei ziurint Žalgirį tik porą kartų teko perkraut kanalą kad nestrigtu, tai manau nėra bėda 🙂
P.s. už tokią kaina bus tik be archyvo

Na jei kokių klausimų, rašykit 🙂

zvicius neprisijungęs   Cituoti