View Single Post
Old 2018-11-12, 01:01   #19
Edgaras
 
Edgaras's Avatar
 
Statusas: Moderatorius
Užsiregistravo: 2008-07-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,093

Edgaras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
kiek tas china AMG pakas kainuoja? Bamperiai, slenksčiai? Bamperiai su DLR jau buvo? Kiek veidrodžiai dar kainavo?
Apdailą ir lempas pirkau iš rumunų, yra kainos online:
https://www.carpartstuning.com/

Citata:
Pradžioje rašė X3M View Post
Grazus mersas o tai to skydelio neina suprogramuot,kad atrodytu kaip AMG ? Ar butina tik keisti i 63?
išeina, bet tada tik vidurinė rodyklė būna raudona o kitos baltos, bei neatitinka šriftai ir linijos, atrodo taip:



Citata:
Pradžioje rašė KK View Post
Nejuokauk kolega Nera ten tiek tos vietos toje C klasėje... Aš turėjau long keleta, tai tikrai pliusas kad nereik reguliuot nieko, gale sedintys jaustusi gerai. Uztenka but biški +180 ir už taves žmogus sėdintis sedės išskestais keliais nes fiziškai tiesiai laikyt negalės, dėl vairuotojo sėdimos padėties. Turiu keleta draugu mažesnių nei 180 ir už jų atsisėst jau nėra patogu nes dėl ilgu ranku gan toli atsistume ir atsiloše ypač visokiose C class, lexus is, bmw 3.... Aišku S klasėje vietos daug net ir trumpam bet vėl gi jeigu aukštas, ilgos rankos tai irgi nepyragai už jo vietos bus nors ir S class
visiškai pritariu, aš pats 190, sėdynė atitraukta stipriai atgal ir man norisi kad toks pats kaip aš sedintis už manes galėtu normaliai laikyt kojas o ne kaip ryanairo lektuve


Paskutinį kartą redagavo Edgaras; 2018-11-12 01:13 val.
Edgaras neprisijungęs   Cituoti