View Single Post
Old 2013-09-16, 16:16   #19302
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė monza View Post
raso 200k rida,tai kiek suprantu meluoja. tikiu,kad uz 28k neturetu but sunku ji paimt, del amortiku turi but beribis melas,per 40k km pakeisk 3-4 kartus amortikus,butu beprotiska,net ir 3-4 amortikus keist yra nemazai,nebent jam atidavei su mirstanciais.
nezinau kodel raso 200k, nemanau kad bus atsukes, koks tikslas sukti keliasdesimt tukst?
viena keite mano, jis veike gerai ,bet siek tiek nesandarus buvo ir keite du amortiksu kurie sprogo. jis daznai vaziuodavo klp-ryga. vaziuodavo 160-240 greiciu, tia nenuostabu kad linkdavo tie amortikai. Sprogo jam konkreciai vaziuojant jie.

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
Kad cia mazu vaiku pasakos apie tuos amortikus, pats glutaminas minejo kad tas cl buvo lavonas ir blogiau nei bmw 740 ar koks ten dyzelis vaziavo

prasom teksto nekraipyti, sitas cl nebuvo lavonas, buvo labai priziuretas, rida tikra 190t ~. Uz dyzeli blogiau nevaziavo, tiesiog neprilipo man sitos masinos greiciu deze. neprilipo staigumas, neprilipo kad variklis garsiai baubia.. tiesiog, techniniai parametrai gerokai nusileidzia bmw, mano manymu. Isore, medziagu kokybe aisku visai kita. Nors irgi, kur dureles atsidarineja jau laidai nupuve buvo. garso aparatura apgailetina, variklis traukia, bet visiskai nejautri masina. zodziu islipus is 5.0 cl ir isedus i bmw e65 735i, man pastarsis pasirode daug komfortiskesnis, t.y. minkstesnis, tyliau salone gerokai, variklis dinamiskesnis(nors trauka blogesne), sanaudos geresnes. TIk aisku pries cl atrode kaip taporas pries gvaizdika

  Cituoti