View Single Post
Old 2012-03-22, 19:59   #109
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Aistė View Post
na matosi, kad nieko neismanai apie drabus juodus Lietuvoj. Maximoj zmones uz 800 - 1000 lt atidirba po 12 val. tai kur dar eisi po darbo dirbti. o kur vaikai? auga vieni? kur zmona? seimos nereikia? su seima pabuti nereikia? galu gale, su seima i tetra, i koncerta irgi turbut nueiti nereikia. reikia tik dirbti iki nudvesimo. kazkaip cia ziuriu atsoke nuo realybes.
kad uzdirbciau, dirbu po 12- 13 val per diena, taip pat savaitgaliais, plius kartais ir naktim. sunu matau 2 val per diena. ir tu nori pasakyt kad taip turi buti? ar normalu yra prekybos centruose darbuotojus matyti isvargusiais veidais. manau, kad daug kas to nepastebi, nes kas antras sugeba kasininkei akis del smulkmenu draskyt, ir burbuliuot, kad ji nesisypso. nafik uz ka ji turi sypsotis? uz tuos 800 lt nuo kuriu dar nuraso nesamoningu nuobaudu prigalvoje?
cia turbut tie kuriems viskas gerai gyvena savo ispindejusiam pasaulyje ir toliau savo kiemo vartu nieko nemato. kalbat turbut taip del to, kad neturit ne vieno artimo zmogaus kuris aria kaip arklys ir nyksta akyse ne tik fiziskai, bet ir kaip asmenybe. sulau atmerkt akis, uzsidet akinius kad geriau matytumet ir apsidairyti aplinkui.

uzsienyje dirbama daug, uzdirbau zymiai daugiau, ir turejau laiko su seima pabut, ir pakeliaut, papramogaut...
Čia diskusija be pabaigos ir toliau galime nebesiginčyti aš pats esu mates ir šilto ir šalto ir pajamos mano nėra tokios, kad galėčiau sau leisti viską ko noriu, taip, kad nereikia čia sakyti, kad gyvenu pinigais apsikroves ir nematau nieko. Mano daugiau nei pusė giminės gyvena su pajamomis, kurios yra mažesnės nei vidutinis atlyginimas ir puikiai žinau kas tai yra. Bet ir puikiai matau, kaip jie turi noro dirbti ir užsidirba ir viskam laiko suranda.

Labai prašau visų neįsižeisti dėl mano pakankamai griežtų ir kategoriškų pasisakymų, bet tiesiog mano tokia nuomonė aš gyvensiu ir dirbsiu Lietuvoje, o kas norėjo iš jos išvažiuoti tai ir išvažiuos. Jei jiems taip gerai, tai mums dar geirau. PEACE

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti