View Single Post
Old 2015-04-05, 20:12   #17
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė kaktusas View Post
Klysti kolega, dar ir kaip derinasi šio automobilio automatas ir mažalitražis variklis. Nupirkau žmonai ir ieškojau būtent automato, tai pasaka, o ne važiavimas Trauka pakankama (nors tik 55 kw, nes A160CDI).
Siūlyčiau dairytis tik į tuos modelius, kurie ėjo nuo 2001 m., tai yra atnaujinti modeliai. Nes aš iš pradžių dairiausi į senesnius, bet labai nusivyliau nes visi buvo ne surūdiję, bet tikrąja to žodžio prasme supuvę. Tada pradėjau dairytis į šiuos atnaujintus modeliukus, tai pakankamai švarūs jų kėbulai. Dėl to ir apsistojau prie tokio. Dabar žmona važinėja, kartais aš pavaikau jį paėmęs ir viskas gerai.
Keičiau purkštukų varines tarpines, vieno purkštuko lūžusią detalę, nes purkštukas nedirbo, generatoriaus diržo įtempėjus ir diržą, nes buvo užstrigęs vienas guoliukas. Keitimui reikia kantrybės, bet viskas yra padaroma ir gan nesunkiai. Aišku vietos kaip ir mažoka, bet mano manymu, kaip tokiai mažai mašinytei, viskas ten pakankamai gerai išmąstyta.
Pasitikrink virs galinio balkio, nuo ten pradeda rudyti sitas modelis. O jeigu jau stipriai pazeista korozijos, matosi atsidarius bagazines grindis, ten kur atsarginis ratas, priekyje kartais jau buna rudziu zymes. Jeigu ten jau yra rudziu zymes greiciausiai jau reikes is apacios pjauti ir virinti nuemus galini balki visa

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti