View Single Post
Old 2019-06-26, 15:10   #59672
Vilius
 
Vilius's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-31
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,662

Vilius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
kalbant dar apie S klasę man įdomu pasidarė, o jų ne long būna? kažkaip prefl W221 ne long dar teko matyt, bet FL visi bent jau USA longai
Visi S is USA yra long

Trumpi buvo tik EU.. bet zymiai maziau negu pre fl.. nes vietos tikrai nedaug trumpoj bazej.. dar jeigu uz vairo 180+ pilietis.. tai visai nera logikos imti trumpa S klase...

nors net 222 - S63 europoj ejo trumpa baze.. kas visai su protu prasilenkia.. nu bet jeigu zmogui reikia.. tai kodel ne

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
na čia kiekvieno asmeninė nuomonė kokią auto pirkti. Aš pvz geriau imčiau pliką superbą, nei popilnę octavią už tą pačia sumą, dėl elementaraus - automobilio dydžio.
ŠIuo atveju tiguaną irgi pasiemė gal dėl pravažumo, ir aukštesnės sedėsenos. Aukšta prošvaisa yra didžiulis pliusas kas nuvažiuoja į sodybą ar į žvejybą.. tų 4x4 netiek reikia, kiek aukštos prošvaisos.

dėl w221 tai robis tiesą sako.. Rida nemaža, nu bet važiuoti su w221 smagiau nei su e klase apynauju
Taip, Robis cia mano mintis atkartojo.. cia vyrai rinkosi tarp GL450, USA 2013+ tai sake tikrai nera ka lyginti, nors tipo GL modernesnis atrodo.. bet sakau gal tik pagal isvaizda nes viduj tai jie nieko neturi dazniausiai.. Bet kadangi cia visiem dabar SUVú reikia del nezinomu priezasciu.. tai nieko nepadarysi


Paskutinį kartą redagavo Darius; 2019-06-26 22:14 val.
Vilius neprisijungęs   Cituoti