Tema: Laikrodžiai
View Single Post
Old 2009-11-25, 22:19   #81
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
Patinka man grazhus laikrodzhiai ir gerbiu ju turetojus,-pamenu,kazhkada pamachiau dieduka mosikuojanti ranka uzh 100metru ir atspejau,kad pas ji auksinis rolexsas (nesuklydau).Bet pats niekad nesu turejas,nei zhiedo,nei grandineles,nei laikrodzhio) Manau,kad visi tie papuoshalai,tai statuso pazhymejimas,kaip ir Bentley automobilis.Tai ka ash galiu parodyti? Paddelka uzh 3€? Ar daikta kuri iperka eilinis chigonas?Manau,tokiu atveju,geriau nieko.Kai bus galimybe ir noras,tada suzhibesiu visu grazhumu (bet ir tai vargiai).))) Daugiau patinka zhmones ,kurie turi daug kapeiku,bet niekad tuom nepasireishkia.Pazhystu viena zhmogeli,kuris turi tikrai nesveikai kapeiku,bet kai ji pamatai,tai atrodo babauzhiukas ish gretimo namo,draugishkas,shypsosi,batukai nukleishti,raishtukai batu per trumpi,marshkineliai Marco Polo,bet vietomis palopyti)) Ir tt... Bet labai man istrigo jo pasakymas,kad ,-Per gyvenima reikia eiti,tyliai ir su nuleista galva. Ir kuo tuoliau tuo labiau ash tikiu tais zhodzhiais (tuo labiau,kad jis mano shvogeris))))))
Atleiskit jei ne itema pavariau Bet truputi pashvenchiau shiandiena,tai visas toks teisingas pasidarau)))
P.S ui nedaskaichiau temos idemiai Tikrai neturiu nieko priesh tevu dovanas (tai shventa) ir aplamai dovanas. Papraschiausiai norejau pasakyti,kad neturiu laikrodzhio,ir mano telefonas sena Nokia)) Pas kiekviena savas, gyvenimo vertybiu supratimas
o as pasakyciau,jei turi nors menkiausia galimybe savo norams,igyvendink,nes labai jau niuriai nuskambejo tavo poziuris,gal del to kad pasventei

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti