Tema: Alegro.pl
View Single Post
Old 2018-03-31, 09:07   #55
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FUN500 View Post
Artunai 100 tasku i karma tau! Aciu uz operativuma, vaikai ekstaze nuo zaislo!
Su tuo tavo žaislu Taip kaip tu man buvai sakes kad vaikai labai jau laukia, aš ketvirtadienį tik gryžęs po lenku pirma ne namo, o į paštomatą tą vakarą vėjas, sninga, ir aš su tuo žaislu, galvoju, aš kaip Kalėdų senis per Kalėdas
Bet galvoju, nu vaikai labai laukia, gal pavyks gauti iki švenčių, nes kitaip būčiau galėjas tik penktadienį po pietų imest. Džiaugiuosi kad viskas gerai pasisekė.....

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
Tai tik aš likau pamirstas.......?
Greitis tikrai super,vietiniai vežėjai iš Jonavos ilgiau veza,nei Artunas iš krokuvos.
Su tavim grynai mano kliurka, pamiršau paduot draugui, taip ir guli pas mane bagažinėj...
Persiprašau.....


Tas operatyvumas, tai kaip pasiseka. Buvo bičas trečiadienį ryte kreipėsi, iškarrt užsakiau, lenkai per diena permetė, aš ketvirtadieniais lenkuose, ir vakare jau jam padaviau į rankas. Dar bičas gyvena nuo manes per kilometrą ne daugiau.
O būna ir užtrunka, išsiunčia už poros dienį, kol aš dar atvažiuoju.. Ir šiaip, kliurkų būna kaip kad ir visur kur kažkas kažką veikia. Bet aplamai su tai lenkais ir jų siuntiniais tikrai neblogai viskas.
Apart Apple, tas velniai jį griebtu, man visą statistika knisa

Artunas neprisijungęs   Cituoti