Tema: IPTV
View Single Post
Old 2020-12-01, 12:17   #158
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Ubagai ar taupuoliai nors db sakys visi, kad skaiciuojat. Bet telia servizas patogumas ir tt nr 1. Kiek esu girdejas tai dauguma keikia ta iptv del nepatogaud valdymo, strigimu ir tt. Bet tai cia ne asmenine patirtis. As moku uz 2 telikus + sportas ir vaiku kampelis 14€/men. Dauga ar mazai. Cia kiekvienam spresti. Aisku kanalu ne 999+ bet uztenka. Bet pvz. Vaikai sudauze distancini. Nuejau pasakiau adresa dave nemokamanai nauja. Praita savaite ryte apacioi telike nebuvo garso. Vakare atsitado kokia 20 val. nu aisku uzregistravau gedima ir tt. Vakar gaunu sms, kad gruodi televizija nemokama. Ty kompensacija uz patirtus nepatogumus, kad vaikai ryte pries mokykla valgydami pusrycius negalejo kempiniuko paziureti su garsu. Ir 2 valndas vakare gruzus is darbo nebuvo garso.
Lik prie Telia ir nesuk "kiaušų". jei trūksta kanalų, paralelei užsakyk IPTV už 1 USD/mėn. ir galėsi žiūrėt. Aš pasidžiaugiau 1-2 mėnesius ir daugiau nebežiūrėjau, nes tas nepatogus vadymas.

P.S. pigiau nei 14 EUR dviem telikam nieko nerasi, kas būtų bent arti Telia.
P.P.S. aš atsisakiau TELIA, nes man kainavo vienam telikui 20 EUR (be jokių papildomų kanalų paketų ir be vaikų kampelio), tai biškį per daug. Dabar moku 9,99 už GO3 ir matau visus filmų ir sporto kanalus (FULL paketas). Atsukimas tragiškai nervina, kokybė vaizdo apyšūdinė (lyginant su TELIA), bet už 3 telikus moku 9,99 tai manau galima kentėt VS 60 EUR/mėn

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti