View Single Post
Old 2010-09-09, 22:59   #64
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė kaktusas View Post
ir kas cia minejo kad automatas zymiai geriau uz mechanine tai drystu papriestaraut, nelygu kokiam mieste gyveni. gyvenu nedidialiame mieste bet vazineju praktiskai tik po miesta. kamsciu tokiu kaip kaune ar vilniuj nebuna, gal del to esu labai patenkintas 6 begiu mechanke.
linkiu ir tau gero pirkinio
Tai čia daug tokių buvo Čia jau skonio reikalas, man dabar tenka jau antrą savaitę maišyt tepalą Nesidžiaugiu ir nenoriu mechanikos kasdieniniam važiavimui Na man truputį kitaip su tais vairavimais ir mechanikom, pas mane yra sena dviračio trauma (gerokai suvarytas kairės kojos kelias) tai ilgiau pavažinėjus su mechanika man ta trauma atsibunda...o jei dar slėgis lauke keičiasi, žodžiu po pasivažinėjimo su mechanika vaikštau kaip daktaras Hausas Tai man automatas ne tik mielesnis, bet ir sveikatai nekenkia Aišku, čia tik iš mano varpinės tokie vaizdai Bet kiek MB buvo varyta, ardyta ir parduota, tai geresnės komplektacijos ir lengvaiu parduodami būdavo automatai
Bet čia kiekvienam savi poreikiai Net draugė sakė, kad kai vairuoju automatą aš esu ramesnis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
Pagalys yra blogis
Užskaitom

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti