View Single Post
Old 2010-08-21, 03:55   #38
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Aisku. Nes mane nustebino DAGRIS. Pasiskaitinejau, kad lyg ir neblogas servisas. Tai nuveziau kad padarytu pakabos ir stabdziu diagnostika. Iskart jiem pasakiau, kad pas juos netvarkysiu. Neleido jie man net ziureti ka ten daro su masina, tai pasitikejau. sake reikia keisti virsutinius sarnyrus, kiek pamenu visus sailentblokus ir dar kazka. Del stabdziu, tai sake kad reikia galinius keisti, nes uzsiminiau, kad kartais pacypia. O nuveziau i vieta, kur tvarko pakabas, tai palindom po masina, viska parode kaip ir kas. Sailentblokai kaip nauji, paciam jam net keista buvo. sarnyrus tikrai reikejo keisti ir matesi net man. dagris nepamate, kad vairo traukes keist reikia. o tuo paciu paprasiau, kad paziuretu stabdzius, tai sake priekines beveik naujos, galines neblogos ir tikrai dar keist nereikia. Isvada tokia: DAGRYJE vyksta makles ) norisi vezt pas ka nors, su rekomendacija
Tai vat, o siaip tai atsiemiau masina, tai nerealiai fainai vaziuoja darbar. jokiu kelio nelygumu ir pasaliniu garsu ))

  Cituoti