View Single Post
Old 2010-06-16, 20:19   #27
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
pinigai gali but nusukinejami todel kad tokie visokie siekia pasipelnyt is draudimu ir ima pinigais. jei padaryta zala varai masina i servisa tau padaro ir isvaziuoji o visi atsiskaitymai ne tavo problema ir rami galva. beje su draudimu reikia moket kalbet yra teke susidurt daug daug karu ir nesvarbu man ka jie ten atlygina ar ne tam yra draudiku asociacija jei kyla bedos jie atlygina o poto isiesko is draudimu. idomu is kur LD nusuka lt poto zaloms atlygint kai dare masiskai casko draudimus visom masinom po 500lt aisku privaziuoja gi poto visokiu durneliu ir apsidraudzia trigubom kainom. cia kaip ir man buvo su busto draudimu LD 860lt berods ergo 420lt apdraude. beje LD mano mb casko darudzia uz 1800lt ten su kapeikom dar tai gal jie nesveiki ar kaip???? bet visokiu atsiranda juk yra ir tokiu kurie kitur net neiesko draudzia kur papuola.
Nežinau kaip dėl kasko, bet LD civilinis draudimas tikrai vieną patraukliausių kainų rinkoj pasiūlo. Tik tiek kad LD įvairūs ofisai įvairius antkainius užsideda. O dėl kalbėjimo su bendrovėm tai patikėk tą suprantu, ir su brokeriais pašneku nesu aš toks iš medžio iškritęs, bet kad tu iškart pradedi drėbt šūdą ant žmogaus net nežinodamas nieko apie jį. Trūksta tau tolerancijos.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti