View Single Post
Old 2010-05-12, 16:22   #5
mantaasss
 
mantaasss's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 190

mantaasss is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Na, su juo esu pasigincijes, arogantiksas toks pasirode. Kodel sakai bekepuris, teku turet reikalu sujuo?
O del mano teksto - tai gal euforijoj kiek per graziais zodziais parasiau, bet siaip viskas ten lygtais tikrai gerai. Sanaudos ir su paprasta IV kartos iranga skiriasi labai nedaug, apie pora litru (kiekvienas atvejis juk skirtingas). O kuo tikslesni ir "greitesni" purkstukai tuo tas skirtumas mazesnis. Na, teorija bent jau tokia. Ziuresim kaip bus, kai idesiu pasakysiu.
O mano auto 2003 metu w211, variklis 3,2, snaudos apie 14,5, kaip gamintojas ir raso. Tad nematau prasmes pilti tokisu pinigus i baka, nes su mano kilometrazu man per metus vazinejant dujomis susitaupo 3000 lt., tad per metus tairanga atsipirks. Matematika
Beja, cia daug kas prigasdino, kad atjungus akuma bus bedu. Kokiu? Nes dujininkas dedamas dujas manau akuma atjungs. O tai kaip keiciamas akumas tokiakm mersui? Mazojo akumo pas mane nera.
O kaip pas tave gali nebut mazojo akumo?? pas visus yra... Jeigu nera mazojo ir atjungs dideli, tai tada absoliuciai viskas issitrins Bet stebuklu nebuna pas visus yra )

mantaasss neprisijungęs   Cituoti