View Single Post
Old 2010-04-06, 18:51   #37
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

passat B5 - turejo mano dede, pats laksciau, traukia labai gerai, sanaudos 5-6, su vaziuokle bedu nebuvo, 60kkm per du metus, apskritai jokiu problemu nebuvo, tik pries pardavima klima nusprogo.

mondeo - mano tevas turi, turejo 96 metu, paskui as su ja vazinejau, 150kkm lietuvoj ant baltarusisko kuro pravaziuota, jokiu problemu, pakaba pasitvarkai ir t.t. labai patiko del to nusipirko tevas 03metu 2.0tdci, buvau fordu klube, buvo kalbeta apie tuos motorus, kad purkstukai brangus. tevas per du metus jau pravaziavo kokiu 100kkm, pacios pradzioj kai nupirko sankaba pakeite, daugiau jokiu problemu. du kartus i austrija jau buvo sulakstes (1700km be sustojimo), sanaudos 5-6litrai. viskas jame gerai, man tik kas nepatinka persedus nuo merso, kad jis siauras, vietos mazai, ir garsiai variklis dirba. ir pvz is vietos antru begiu nepajudesi, nes trukciot pradeda. arba jei masina vos rieda, trecio begio neijungsi irgi trukcios. o seip traukia tai labai gerai. fordas ne mersas, kad vos ne 5begiu gali is vietos vaziuot

seip as tai mariuko vietoje rinkciausi passata. ir kaina padori ir detales nera brangios lyginant su japonais. arba w210 universala. pilna pigiu variantu. gera masina, as su savo nemazai ismaises, per metus 60kkm kazkur pralekiau. irgi neuzmusamas

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti