View Single Post
Old 2010-03-31, 16:40   #26
Raimybinis
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-03-31
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 11

Raimybinis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė 4eye View Post
Tai vat, atejes ryte prie savo auto pastebejau kad nebera veidrodeliu.Blyn kaip susinervinau, dar gi jie pas mane su posukiais. Gal kas zino kokia ju kaina nauju, padevetu?
Krize daro savo


Kam siuo metu dar buvo taip nutike?
Sveiki! Man irgi ta pati bėda prieš lygiai pora savaičių nutiko. Pas mane W203. Ryte neradau mašinytės ausyčių, tik kyšančius nukirptus laidus
Rytoj turėčiau gauti naujus, bet Taiwanietiškus. Tikiuosi, kad jie iš tolo atrodys kaip originalūs vokiški
Pritvirtinęs juos, varžtų galvučių kryžmes išgręšiu. Dar galvoju, kad gal ilgesniais varžtais prisukti ir iš salono pusės dar kontraveržlių pora užsukt...
Kadangi veidrodėlių niekada neužlenkinėju, tai integruosiu mikrojungiklius, kurie suveiks veidrodėlį atlenkus nors 5mm. Nuo tų mikrojungiklių laidelius reikės gal prie durelių atidarymo jungiklio lygiagrečiai prijungti, kad signalkė sureaguotų, kai veidrodis atlenkiamas, kai vagis kėsinasi prieiti prie varžtų. Tokiu atveju ir netyčinis veidrodėlio užkabinimas mašinai isteriją sukeltų. Bet ir gerai - tegul praeiviai žiūri, kur eina, ir neužkabinėja automobilio išsikišimų

Na, tai ką manot, kolegos, apie tokias apsaugas nuo ausyčių vagystės?

Raimybinis neprisijungęs   Cituoti