View Single Post
Old 2010-03-05, 19:18   #12
AurimasM
 
AurimasM's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-02-10
Gyvenamoji Vieta: Telsiai
Pranešimai: 68

AurimasM is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgaras View Post
nu ping pongai tai cia daug kam nepatiks. bet svarbiausia tau paciam patinka
sveikas prisijunges

salonas tai tikrai ziauriai gerai issilaikes...
beje spidometras negrybauja ? nes siaip pas tave turetu but jis iki 220km
Spidometras negrybauja, nes pats ji perdariau, cia idetas is tokio mb kur orginaliai rode 260km/h.

Ji perdarinejau tam kad graziau atrodytu. man ypac nakti jis graziai sviecia. Dabar tokio nebedaryciau, nebepatinka man kad jis baltas, dabar jei toki gaminciau, tai atrodytu visai kitaip. senai ji perdarinejau tai tuo metu nebuvo pirkt geru plazmu su skaiciais, o dabar esu rades tikrai graziu ir jas sudejus tikrai spydikas graziai atrodytu. Jei kam idomu galesiu papasakot kaip ka dariau ir galesiu imest nuoroda kur galima isigyt tikrai grazias plazmas spydikui.

O cia nuoroda kaip spydikas atrodo tamsoje: (Sorry uz bloga vaizdo kokybe, nes filmuota telefonu)
http://www.videogaga.lt/video?id=odwvptndqauvswhcijt

Citata:
Pradžioje rašė Arce View Post
Siūlot dėt originalias lempas ir Xenon. Puikus derinys - ping pong, tik ne toks drąstiškas. Kas iš tų Xenonų į nelešinias faras, jeigu jie kreivai šviečia.
Pilnai sutinku Xenonus deti galima tik i lesines lempas. Nes kitaip tikrai vargas vairuotojams su kuriais tenka prasilenkt.


Citata:
Pradžioje rašė liudas777 View Post
Sveikas prisijungęs. Labai gražiai išlaikytas automobilis. Gaila tik dėl dviejų dalykų - komplektacijos ir lempų. Beje salonas labai gražus.
Aciu. Lempu man tai negaila, bet geresnes komplektacijos tikrai noretusi. labiausiai tai noreciau kad galiniai langai butu elektriniai, nes dabar tai nervina kai tenka juos su tais irklais atidarinet.


Paskutinį kartą redagavo Edgaras; 2010-03-05 20:46 val.
AurimasM neprisijungęs   Cituoti