View Single Post
Old 2010-01-29, 20:05   #42
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė irr02 View Post
Na nezinau, siaip del 4.3l nepirkciau vien del to kad dauguma ju buna is amerikos su situo litrazu, geria daug o traukos neispudingai. Nezinau nemanau, kad ka nors 4,3 mieste domina su benzo sanaudom 20-22 l/100 km ir dar w208 nezinau as neimciau iskarto atkristu sitie vaikliai, 2.0k turi savo pliusiu ir savo minusu panasiai kaip ir 2.3k, o asmeniskai man 3.2 labai patinka, tik esme ta kad vilniuj mieste supilu 17l/100km kaip niekur nieko, tai kazinau negaleciau pasakyti, kad labai jau irgi ekonomiskas, jei susidesi dujas tai gal ir dzin tada. Sorry nenoriu nieko izesiti, bet nafik pirkti masina su 10l w12 motoru 500kW ir paskui deti dujas, vien tam kad pigiau islaikyti butu, manau kad neverta gyventi ne pagal kisene Cia tik mano nuomone
Kai pradedam spausti is sudo vaska tai taip ir gaunasi
Asmeniskai patarciau rinktis tarp 2.3 ir 3.2 benzininiu galia panasi, sanaudos skirtingos, vaziavimo komfortas tas pats

430 kuro sanaudos - 16,8 ziema prie didziausiu salciu. Ir nereikia man cia 20-22! Pats esu ciupinejes ir tikrai 100% zinau, o trauka super ispudinga, SUPER! Buten sis modelis mane patrauke ant V8 mersu! Prasau neskleiskit ereziju.

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti