View Single Post
Old 2010-01-21, 19:50   #26
MB_pOwEr
 
MB_pOwEr's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 333

MB_pOwEr is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė NISMAS View Post
neisivaizduoju kaip buvo iskeltas pirmiau nes db pas mane originaliai zemiau sotvi negu tavo suzemintas, o pas mano drauga dar 3 cm zemesnis uz mano ir tai dar galima zemint, nu keliu dienu begyje pazeminsiu saviski ir idesiu foto kaip turi but kiek tu ten tu mersu turi juodu ? ir kur gavai pirkt ant veidrodeliu facelito posukius niekur nerandu, kad juos vienus man parduotu
Tas foto kur idejau ten pries zeminima taip buvo iskelta, nuotrauku kur suzemines dar neturiu, kai tik bus imesiu, o MB turiu 2 viena 1992m w140 500 SEL, o kitas 2000m w220 430 longas, vestuvem as uzsiemu, vezioju vestuves.. o posukiai buvo jau, as eske tik nesenai paimiau.

Citata:
Pradžioje rašė stapparik View Post
Sukeisk vietomis ratlankius jei galiniai be isnesimo. Nes nezinau kaip tu vazineji su priekyje aukstesnem )) masina turetu buti kaip karve ant ledo
Ratlankei ten vienodi, taip gavosi kai pirkau Eske, kad gale stovejo vasarines, tai vat neradau tokiu ismeru padangu kaip stovi prieki ziemines, teko paimt i gala zemesnes, db reikia dar i prieki imest 255.40.R18 ir bus viskas normaliai


Paskutinį kartą redagavo yamato; 2010-01-24 16:15 val.
MB_pOwEr neprisijungęs   Cituoti