View Single Post
Old 2021-01-04, 17:21   #84
rsrytis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-12-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 35

rsrytis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė EdwinB View Post
Nedaryk klaidos ir pirk airmatic.. As labai gailiuos, kad paskubejau ir nusipirkau be airmatic.
asmeniškai didelis skirtumas jautėsi pabandžius su airmatic ir be?

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Kazin ar buna 550 be airmatic’o pirmas graziausia ziurisi nes jau AMG apdaila yra. Bet rida didziausia. Su apdaila suvarksi juodai. Bet yra forume Artunas pades su parvezimu is lenkinos. Bet kainos tai... kaip tu isivaizduoji uz kiek ji pastatyti leituvoi jau su numeriais. Ir kam dar 1000-1500€ kisti i masina jai per metus vaziuosi 15-20000km. Kai 550 mieste koki 15 ima trasoi i 10 tilpsi normaliai vaziuojant. Aiksu 15 tai jrgi labai ramiai. Man ir 20 reikia.
mano įsivaizdavimu, tai kad man iki 9-10k atsieis viskas iki tol kol galėsiu ramiai įsėst ir važiuot, o jei ir pigiau viskas atsieina, tai dujos kaip investicija manau neblogas variantas būtų.

Citata:
Pradžioje rašė aleximo View Post
Kalbant apie CLS550 w219 FL pirkima labai atsargus buciau perkant is USA, nes reikes sekmes nupirkti ir tilpti i LT rinkos kaina su kai kuriu detaliu kainomis, arba paciam visus darbus darytis, tureti broli dazytoja, ir pusbroli kebulininka jei prireiktu. O su maza rida dar sunkiau nes jie ten kainuos tikrai brangiau. Tiesiog nuo tam tikro amziaus masinas neapsimoka is ten pirkti, nebent entuziastas esi.
Ivertinus laiko sanaudas, nervus ir t.t. kartais geriau vietoje permoket 1-2k ir gaut is karto, aisku jei yra geru variantu.
Pagalvok dar, ar pasiruoses investuot ir laukt minimum 3.5 menesio?
Neteko matyti skelbimuose norimo varianto w219 fl varianto, nebent va šitas, neseniai pasirodęs
https://autoplius.lt/skelbimai/merce...-13590843.html

Todėl žvalgaus į variantus, kurie laiko suvalgys daugiau, nes neskubu pirkti tai tikrai, o ir tvarkant galbūt ne Vilniuj ir su remontais pigiau apsieičiau.

Žinau, kad galėčiau už tuos pinigus parsivaryt 2012+ metų mašiną, bet retesni ir įdomesni modeliai labiau prie širdies.


Paskutinį kartą redagavo Darius; 2021-01-04 18:42 val.
rsrytis neprisijungęs   Cituoti