View Single Post
Old 2020-07-13, 19:33   #24
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,392

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Jau as klijentas taisuperinis, nuvarau palieku pasakau, ka reikia ta keiciam ta tvarkom ir viskas bet tada buvau jaunas ir kvailas i silberi sena gelda varyti...
o turejau savaitgali varyti su mergom i pajuri raga gavau bet is esmes jai problema nepasalinta, tai uz ka moketi? man nereikejo tu zvakiu ir siurblio naujo. sakiau sudekit viska sena ir viskas nes rezultatas vistiek tas pats. bet tai tik yrodo, kokios kompetencijos dirba autoriruotuose servizuose zmones, tikiu, kad situacija pasikeite nes tai buvo pries 12-13 metu.
o seip -10 minutei nepades reiketu biski ilgiau
Citata:
Pradžioje rašė Biedžius View Post
Atėjau čia ne ginčytis, o spręsti savo iškilusias problemas, tad nematau reikalo išsiplėsti. Nuvežiau į Shmelmann tegul tvarko, nes šiandien vėl užsidegė, kad vežti airmatic į servisą. Nors pasakė, kad 3-čias cilindras prašauna. Jei ką sužinosiu - pasistengsiu aprašyti, kad iškilus problemom, kiti žinotų, kur ieškoti tų sliekų.
Vyrai neimkit asmeniskai, nesistengiu ginti tu servisu, tik kartais geriau netgi nevaziuoti vien telefonu pakalbejus, ir kartais geriau palikti vienam meistrui tvarkyti kol ras. Nes pamate jog galiausiai rele buvo jie savanoriskai sudes senas geras detales atgal.
As jau n metu butent su sunkiais sirgaliais dirbu. Kiek kartu paduotas i teisma buvau? Pameciau skaiciu.
Netgi jaigu servisai atveza sako ta ir ta jau keitem, as vistiek viska nuo pradziu tikrinu, galiausiai jie moka dvigubai. Tai nepamirskit, kaskarta keisdami servisa ar meistra mokate nuo tos pacios pradzios. Gedimu ieskojime mokate netgi jaigu detale pasirodo buvo ar yra gera. Koks patikrinimo budas lieka abeju pusu susitarime.
Sprendimai nevisada buna teisingai, kartais netgi diagnose prieina savo ribas. Didziausia visu klaida, rinktis pagal kaina, ir Kur daro viska.
As pvz tepalu nekeitineju, netgi ratu keisti man neduoda. Ka kalbeti apie kokios dezes isemima ar grandines keitima. Ir mes dirbam tik su viena marke, netgi smartu ar G V Sprinter neprilieciu. Trumpai 9 specialybes desimta benamis. Vo kiek daug prirasiau

vampyras neprisijungęs   Cituoti