View Single Post
Old 2020-07-13, 08:13   #9
Biedžius
 
Biedžius's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-03-31
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 16

Biedžius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
Dar karta dek originala ir taskas. Ar tu mersistu ar daliu pardavejais tikesi, tavo pinigines reikalas.
Su originaliom dalim ant benzino tikrai vaziuos.
Supratau. Vieną žvakę kiek atsimenu tikrai persukau, tai gali būti, kad čia ir slypi bėda.

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
Papasakok tiksliau, seip daug zmoniu nepazysta servisu veikimo principu. Todel jauciasi apgauti, ir moka kaskart uz tapati darba kelis kartus. Nors servisas nieko nekaltas.
Ir taip, pasakyti gedima, nevisada gali iskarto. Kuom skundesi pacientas?
Manau priklauso nuo įmonės-žmogaus kultūros. Pavyzdžiui Dagris apžiūrą darė nemokamai, nieko neradę jie neprašė pinigų, plius kompresorius nustojo veikti po jų važiuoklės keitimo, tad anie net ABS žiedą, kuris irgi tą dieną praėjo norėjo nemokamai pakeisti, bet žinojau, kad ne jų kaltė tai pasakiau, kad už tai susimokėsiu, nes suprantu, kad žmonės gaištą laiką ir atlieka savo darbą ir iš kažko reikia gyventi, o airmatikas irgi buvo tik sutapimas, tad atsiemiau auto ir pats nuvežiau į Shmellman ir sutvarkė ten. Kaip matai aš irgi galėjau apgauti ir pasinaudoti, bet to nepadariau. Visokių yra meistrų, daktarų, klientų. Kai pats nesu linkęs apgaudinėti ir imti pinigus iš oro, tai nesinori, kad ir kiti tai su manim darytų. Aš taip pat savo profesijoje galėčiau imti už suteiktą pagalbą pinigus, nes patys klientai juos kaišioja, bet to nedarau. Dagrį aš rekomenduočiau, tikrai kultūringa ir sąžininga aplinka, nes ne vien man yra padėję. Nesu konfliktiškas, tad man geriau susimokėti ir daugiau negrįšiu ten. Manau tokie mechanikai, diagnostikai kitiems pagalius kaišo kitiems meistrams, kurie tikrai nusimano ir atlieka savo darbą gerai, tad klientas pradeda nepasitikėti kitų profesionalų darbais, todėl ir kainas muša ir nepagarbiai kalba, o ir tas įtarinėjimas manau vargina. Negalvokite, kad visus automechanikus-elektrikus-diagnostikus-daktarus kaltinu, tiesiog kai kuriems žmonėms reikia pasistiebti tie kultūra ir ties savo profesija.

Aš visados paklausiu "Kiek esu Jums skolingas?" Tad skoloj aš niekad nelieku, nes tai mano gyvenimo kredo.


Paskutinį kartą redagavo Biedžius; 2020-07-13 08:42 val.
Biedžius neprisijungęs   Cituoti