View Single Post
Old 2020-06-03, 13:27   #2984
X3M
 
X3M's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-04-04
Gyvenamoji Vieta: Vilnus
Pranešimai: 144

X3M is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
porschai liuks, bet jie garso jokio normalaus neskleidzia kaip tokia masina gali but begarse? Didzioji dalis malonumo yra girdet galinga V8 riaumojima na mano tokia nuomone bent jau
Pritariu,man porche,tai toks per daug solidus kol kas ,reikia pribresti gal jam,kad noreti ne automobiliu megautis o ,daugiau jau parodyti kazkoki statusa ar kazka..D o korvete,tai laukine Nors jei galeciau tai susipirkciau ir korvetus ir porsus siaip man pvz labai daug geru emociju,apart remontus kele senutelis zx300 twin turbo,po siai dienai noriu to automobilio O siaip del corveto,tai Zizo nemegstu ,bet video su corvete nebloga susuko,gal ne kiek ten tas video,kiek emocijos ju su ja vaziuojant . https://www.youtube.com/watch?v=S0uMHb1K3c4&t=3010s Nuo 33min

Simaso,porsai grazu,bet kai kurie bedu su varikliais turejo,tai reiktu pasistudijuoti kurie ten faini,kurie su rupesciais.. man patinka is parsiuku,tie seni,kuriuos taip japonai su bulgarkem pjausto ramia sazine ir pucia i sonus as gal buciau dar bently gt paemes,paskui robis man imete toki gundanti varianta,bet.. jau corvete buvo


Paskutinį kartą redagavo X3M; 2020-06-03 13:48 val.
X3M neprisijungęs   Cituoti