Tema: Aktualijos
View Single Post
Old 2020-03-19, 23:41   #2059
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė masterkame View Post
Kas cia zino kiek ju buvo i griovius supilta ir uzstumdyta buldozeriais kinijoje, tiesiog nurasant kitom ligom. Man tai keista kaip issivysciusiose salyse susirgusiu indentifikuota 2-3 kartus daugiau nei kokioje indijoje. Tikrai nesusija su preparatu tikrinimui trukumu. Pas mus NO net netikrina nors ir paskambini ir pasiskundi simptomais. Isivaizduokit kokie butu skaiciai jei patikrintu visus lyg vieno. Itariu ne viena desimti milijonu per pasauli suskaiciuotumem.
Taspats uk. Niekas netikrina kol nepapuoli y ligonine su rimtais simptomais, arba nepakratai koju.
Dare apie 5k testu per para. Uzveze regentu tai dabar pratestuoja apie 10k per para. Cia jie pajiegus tikrinti iki 250k per diena, bet va regentu truksta. Taspats speju ir italijoje. Susimete y viena kaima, patikrino visus 3k guventoju ir oplia. Uzsikrete visi.
Taip kad mastai labai dideli, bet kaip zinia 80% uzsikretusiu net nepajaus simptomu. Taip kad nelaibai kas juos ir patikrins.
Sita suda pasigausim speju visi. Dar sausio menesi mano bendradarbis parsiveze kaska panasaus. Uzkrete visus. Pats labai sunkiaj sirgo, as galvojau uzsilenksiu nuo tokio gripo, uosve 3 savaites lovoje galvos nepakele. Vienas 67 bendradarbis deja mire. Niekas tada dar nepatikrino del viruso bet simptomai buvo panasus. Mano vaikai kaip ir zmona lengvai persirgo tuo baisiu gripu. Kaskodel, nesu tikrais bet taip manau kad tai buvo corona. Laukiam kol uk paleis antikuno testus. Varysiu tirtis ir bus aisku.

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti