View Single Post
Old 2018-12-26, 10:09   #26084
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Audrius View Post
Vanix ka tu cia nori irodyti kai dar per telika nesenai kalbejo kad rusu lenku mokyklose labai prastai vaikai paruosiami lietuviu kalbos egzaminams...
nzn ka ten per telika rode, neziuriu teliko. As sprendziu pagal save, kai as laikiau egzus pries ~15 metu, labai neblogai visi islaike ir mokytojai sake, kad musu mokykla daug geriau islaike uz lietuviskas mokyklas. Gal siuo metu situacija ir pasikeite

Citata:
Pradžioje rašė FUN500 View Post
Tai faktas. Rusu mokyklose su kalbom prastai. Ir lietuviu ir anglu.. po mokyklos siom kalbom kalbejau “laba diena ir viso gero” lygyje. Po to per 3 menesius studijavimo pramokau lt staigiai, su english... in the improvement process always..
p.s. su savo vaikais stebiu ta pacia situacija. Man geda kad jie negali net bandeles savarankiskai uzsakyti kavyneje. Ir as isleidziu nemazas lesas repetitoriams ir t.t. Bet as negaliu pakeisti situacijos, kaip besistengciau.. nebent paciam principo gai pradeti kalbeti kita kalba su jais. Zodziu mano akym iseitis butu tokia kad reiktu atidavineti i lietuviu grupe darzelyje. Bet kad tokia beda egzistuoja to tikrai neneigiu.
o man atvirksciai, po mokyklos anglu kalbejau praktiskai taip pat laisvai kaip ir rusu labai stipri anglu kalbos mokytoja buvo. Lietuviu irgi viskas chiki nzn, klasiokai mano irgi normaliai visi ismoko (dauguma). Matyt nuo mokyklos priklauso viskas.

__________________
'04 MB С55 AMG

Paskutinį kartą redagavo vanix; 2018-12-26 10:19 val.
vanix neprisijungęs   Cituoti