View Single Post
Old 2018-09-20, 16:53   #952
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,005

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Asholtek View Post
Na čia rekomenduojamas keitimas ką darytu jei darytu sau, kad (kad ilgiau tarnautų viskas) kiek tiesos nežinai, visi turime gyvent , tai matyt taip pat ir jie ieško, kas užsikabintų , nuvažiavęs užklausiau puslės keitimo su tepalais ir t.t tai kaina 450 be tų visu solenodų ir t.t Tai vat nežinai kiek čia tiesos ar viską keistis kas išvardinta, nes su automobiliu žadu važinėtis sau, ar tiesiog pūslę restauruotis ir važėnit ( skirtumas 300 eurų )
Atvažiavau Amerikoj i servisa ,kad pakeistu kondicionieriaus radiatoriu ir užpildytu freonu ,su fordu.Ateinu atsiimt je man 750 s saskaita kiša,o aš klausu už ka,jie man kiša lapa,o ten :
radiatorius
freonas,
galines kaladeles, priekines kaladeles
tepalai pakeisti su filtru
ir valytuvo šluoteles....
Aš ju klausiu ,kodel viska keitet, nieko juk neprašiau,jie man bando itikint kas už triju menesiu bučiau vistiek viska keites,tuomet pasakiau kad po triju menesiu aš ta auto i junk yarda priduosiu ir išvažiuosiu i savo šali,tai buvo ilgos derybos ir sumokejau tik už kaladeles ,už darbus nemokejau,valytuvus nusieeme .... Reziume butu toks,taisyti reikia tai kas sugede ,o ne tai kas gali sugest....

amerika neprisijungęs   Cituoti