View Single Post
Old 2009-11-28, 19:40   #48
s4crificed
 
s4crificed's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-26
Pranešimai: 153

s4crificed is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mikis View Post
as jau pavargau nuo shio temos.. matot kad jis nesupranta kad viskas kainuoja...
Nu tai neskaityk, nieks neverčia gi.

Citata:
Pradžioje rašė Dievs2 View Post
zinai, galvojau taip pat. dabar man jis stovi gerokai virs 10k ir dar reiketu ikist.... o viska dariau savo rankomis. uzmusta masina yra uzmusta. atrodo viena sutvarkysi ir vaziuosi, tik kol sutvarkai viena gala, per kita gala dar 3 problemos islenda.

va kad ir mano paskutine problema su vandens pompa. vazinejau sau ir viena diena pradejo laset, po keliu dienu jau buvo nebeimanoma vaziuoti. islasejo antifryzas - koncentratas 5l 76lt, vandens pompa radau pigiai uz 50lt, pakeiciau, pasirode kad termostatas buvo blogas (neatsidarydavo) gerai kad pabandymui vandeni supyliau o tai buciau dar karta sumokejas uz antifryza. isidejau savo sena termostata o tas pasirodo bestovedamas magisku budu suejo ir dabar visa laika atsidares. termomova kazko visa laika susikabinus dar 50lt.

keiciau dirza. kadangi praitas savininkas nesirupino tai keiciant dirza reikejo pakeisti itempejo kronsteina, amortizatoriu, 2 skyvukus itempimo. va ir papildomi 200lt prie paprasciausios profilaktikos...

ir taip viskas prie ko prisiliesi...

aš ir nesakau, kad už 100 ar 500 atkelsiu visiškai, bet už tą sumą, kuriuos čia siūlo žiūrėt po 7000lt, tai be problemų. 7000-2500=4500 darbams. ne tik, kad atkelsiu, bet dar ir ratus rasiu..
Savo dabartinį BMW irgi leisgyvi ėmiau. Pakeitęs beveik viską, nuo variklio, sankabos, važiuoklės (porą kart, dabar coil'ai stovi) iki salono ir ratų (bbs rf 3jų dalių). Bendra suma gavos ~4000-5000lt. Už tiek net dabar nieko neišeina padoraus..
Plius kai perrenki pusę mašinos - jin iš ties tavo ir šiaip, kiaurai žinai jau kas kur ir kaip. O tą už 7000 paėmus paliubomu filtrams, tepalams, diržiukams ir t.t iškart dar vos ne 1000 palikt reik

Vienžo, atsakymus į klausimus gavau, DĖKUI tiems, kas nepatingėjo
Galima temą rakint. Jei nupirksiu kurį nors - būtinai sukursiu temą ir visą progresą atkėlimo su kainom aprašysiu

s4crificed neprisijungęs   Cituoti