View Single Post
Old 2009-11-26, 00:01   #22
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė giedriusE300 View Post
ratai nebalti , tiesiog svarus labai , ir geros bukles
slalome nedalyvavau tikrai , ne sportui pirkau sita masiniuka
itariu kad tokie ratai didziausi 16 , nes ant pazistamo s klases merso tokie pat 16 originalus
pas mane lipdukas Clasic , o ne sportline. biski leisiu ant zemes , nes kai spustelnu gazo kelio nesimato kaip priekis pakyla
perkant buvo toks kapotas , pradzioj nepatiko , norejau keist paprasta, ie galvojau baltus posukius susideti , bet dabar nuomone pasikeite , paliksiu ramybei kapota ir posukius
vos nenusipirkau bmw coupe bet aciu dievui kad brolis atkalbejo , nes nebuvo mersu is ko rinktis , o labai norejosi masinos.. lb dziaugiuosi kad nepaskubejau , db varvinciau seile ziuredamas i pravaziuojancius cupus
antena elektrine ilga, bet tokia ir paliksiu
nu pas mane studentiskai - benzas/dujos. mieste apie 15 - 16 , ir nera didelio skirtumo ar spaudziant ar ramiai vaziuojant uzmiesti kiek maziau kazkur 13
beje, po manes dar du draugai nusipirko tokius pat mersus geras daigtas
truputi nesuprantu,kodel jums tiek daug valgo? Pas mane irgi 300-12V,bet kaip nekaitinu ir neskaichiuoju,tai man maxsimum 14L. gaunasi. Gal todel.kad 50/50 vazhiuju miestas ,autostrada? bet pagal jusu paskaichiavimus vistiek turetu daugiau buti.Tiksliau 13,5l. niekaip man nesigauna,kad daugiau imtu.
Del libduko,tai nesu niekad mates,kad butu ant W 124 Clasic parashyta,-chia jau burtas ))

samagonas neprisijungęs   Cituoti