View Single Post
Old 2018-01-26, 10:37   #55756
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,026

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Peter View Post
Klausyk ka rafis sako tai is lievu varkiu neisbrisi Ypac kai zmogus pats nezino ar savo masina pardave ar iskeite i viena ar kita varianta
Jau prasideda lindimas į asmeniškumus? Pričiaupk savo purviną burną, o jei nori kažką pasakyt, sakyk į temą. Ne apie mano mašinas eina kalba, koks tavo ar kitų reikalas į ką aš isikeičiau ar neiįsikeičiau? Nesuprantu prasmės, aš ką, koks jasaitis su pikul kad kažkam mano asmeninės "varkės"(kaip tu sakai) butų idomios?

Dar kartą kartoju, nėra tokių uždarbių ir nebus.
Dabar giminaitis pastate gle baltą, ir varys į DE. Tai tikisi 10k eu uzdirbti. Bet jam atsistojo 40+ eu.

Bet jei kalbeti apie visokius 10-15k eu diapozone automobilius, tai stebuklo tikrai nebus.
O ir siaip nėra sunku pasiskaiciuot, pasiziuri uz kiek parsiduoda tam tikri modeliai ir uz kiek cia saukiama.
As ta pacia mazda cx5 pastaciau ant 10k eu 14m. Ir kiek as gausiu uz ja? duok dieve 12 gausiu. O remontuoju nuo rugsejo. Aisku uzsitese tiek, nes tai daliu nebuvo, tai meistrai sustume ir pats buvau islekes is lt tai negalejau tam tikrų dalyku padaryt.

__________________
Paskolos geriausiomis sąlygomis įkeičiant automobilį.
rafis neprisijungęs   Cituoti