View Single Post
Old 2017-11-06, 07:17   #54891
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,237

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Arturasas View Post
Buvau šiandien apžiūrėti šį mašiniuką https://autoplius.lt/skelbimai/merce...s-6351321.html. Kėbulas: kažkada buvo dažytas pr.kairės puses sparnas, galinis dangtis, galinis bamperis, galinis d.p.sparnas ir d.p.abiejų durų apačios. Ant galinio dangčio yra dvi mažos vietos su pakeltais dažais. Keistas k.p.žibintas, nors žibintas originalus bet jau iš vidaus patamsėjas, aišku ir xenon'as šviečia jau kitaip. Salonas: dažytas vairas, dažyta vairuotojo ir keleivio sėdynė, gaila bet dažyta nekokybiškai, tai neaišku kaip bus ateityje, kad prasitrins tai faktas. Variklis dirba gražiai, gal kažkoks garselis girdisi variklio skyriuje, gal koks guoliukas... Gale iš duslintuvo girdisi toks lyg metalo garsas, lyg ir galėtų tyliau dirbti gal koks katalizatorius išpjautas. Neveikia el.bagažinės dangtis, nors girdisi jog kažkas dirba. Vairuotojo veidrodėlis šiek tiek juda.. Neturėtų užsilenkti kai užgesta variklis? Manau varysiu į servisą kad pakeltų ir kompą pajunktų. Neišbandžiau start/stop mygtuko, jis turi veikti kaip užvedimo raktas? Kaip už tokią kainą turėčiau rasti geresnį variantą ar suniai?
Šita ir aš žiūrėjau. Keyless nei viena rankena neveikia, o užvedimo mygtukas ant bėgių veikia: ir užveda ir ugesina tvarkingai. Galiniam diskam jau aleliuja, priekiniam greit bus, gali skaičiuoti iškart visų diskų ir kaladžių keitimą. Variklis per daug dreba, manau pagalvėms bus chana, skaičiuok keitimą. Bardačiokas sulaužytas (atidarius krenta dangtis), vairuotojo kėdė greitai suplyš pripūtimas kėdės bent jau man tai neveikė. Padangos senos ir sutrūkinėjusios, su tokiom važiuoti jau nekažką.... Pravažiuot net neprašiau. Aš nepirkčiau, jis smarkiai per brangus rida bus nuo 500 ir į viršų
Pas mano uošvį rida 450 ir jis 2x geriau atrodo.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti