View Single Post
Old 2017-11-01, 20:39   #54863
Eutoris
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-10-28
Pranešimai: 87

Eutoris is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Artunas View Post
Buvau vakar iki šito nuvažiaves. Iš keileso rankenėlių kaip įprasta veikė tik galinės, beraktė užvedimo sistema neveikia, ta knopkė kur turėtu užvest tiesiog stringa suvarytame ričiage. Salonas suvarytas taip, kad forumo taisyklė nesikeikti, neleidžia man jo aprašyti
Neisivaizduoju ką reikia daryt kad taip sudrožt saloną. Tuo apžiurėjimas mano ir baigėsi.
Dekui, kad apšvietei Galvojau vakar važiuot, bet del tos iplyšusios galines sedynes ir pavargusiu lempu vis dvejojau ar jinai bus gyva mašina, gerai, kad nesukau bereikalo ~300km i viena gala...
Teko apžiuret radviliški autoalma keleta w211, tai nei vienas nepasirode gyvas, ar vertas savo pinigu, tačiau pamažu pradedu prieit prie tokios nuomones, kad ieškoti tik V6 su 7G deže. Automobilis tikrai tilesnis, ir kur kas gyvesnis su 7g, kažkaip atrodo, kad daug naujesni automobili vairuoji.
P.S E280cdi ir E320cdi V6 Chipuojas iki tokio pat galingumo ar ne? Youtubei teko matyt kad iš e280 padaro tuos pačius ~190kw ir ~600nm Tai įdomu ar ten tik programiškai tas e280cdi prismauktas, ar ten realiai kažkas skiriasi?

Eutoris neprisijungęs   Cituoti