View Single Post
Old 2017-10-18, 08:49   #2303
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 6,970

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Pavidolis View Post
Žiūrinėju Galaxy S8, į kurį, mano manymu, lygiuojasi jau iphone X, nes jų koncepcija labai panaši, tik S8 dar gražesnis O kaina 3 kartus pigiau - naują už 600€ gali rast
vakar nupirkau zmonai. Tai nzn seip kaip samsungas tikrai malonus rankai, ekranas uz iPhone 7 tikrai geresnes spalvos, o visa kita kaip kam. Kamera kiek pastebejau irgi bent jau priartinus filmuoja tikrai geriau negu iphone7 ir t.t. (aisku gal s8 reiketu lyginti su iphone8) bet 7 manyciau lenkia jis.

tokia skyle kolegos mano atkase, ir ne karta jau isbande, tai sykarta ir as pabandziau. ekomob.lt cia gal reklama jai ka istrins valdzia, bet jai oerki lizingu tel apdraustas metam laiko, tai as sumokejau 477e iskarto (max isnasa koki gali) ir man liko 10x15.8e I menesi (kuriuos sumokesiu pirma mense), bet telefonas draustas if draudime (tik francize 57e) bet va bendradarbis 7 iPhone sudauze ekrana, pakeite uz 57e. skaitau neblogai, o man tas labai aktualu, nes aisku ta s8 vaikai sudauzys (tfu tfu tfu) tai jis metus draustas ir tikrai iteriu ekrano kaina daugiau negu 57e.


Paskutinį kartą redagavo pucenas; 2017-10-18 08:55 val.
pucenas neprisijungęs   Cituoti